Filtr: parametry
  • OE kód
Zobrazit vybrané
Kategorie zboží

Filtr vzduchu C311410, RENAULT MAGNUM, VOLVO, RVI

Filtr vzduchu C311410, RENAULT MAGNUM, VOLVO, RVI
Filtr vzduchu C311410, RENAULT MAGNUM, VOLVO, RVI
Výrobce: MANN FILTER
Kód produktu: 403C311410
Skladem: Na skladě
Cena s DPH: 1.546,00 Kč / ks
Cena bez DPH: 1.277,69 Kč
0 recenzí  (Rating: 0/5. )   |   Napsat recenzi

Filtr vzduchu C311410, RENAULT MAGNUM, VOLVO, RVI

Parametry a specifikace
Parametry Hodnota
vnější průměr [mm] 312
vnitřní průměr [mm] 180
výška [mm] 461
číslo výrobku doporučeného příslušenství CF1800
 
OEM kód:

VOLVO 20732726

RENAULT TRUCKS

50 01 865 723
50 10 230 841

IVECO

5001018011
BOSCH 0 986 626 766
BOSCH 0 986 626 770
BOSCH 0986626766
BOSCH 0986626770
VOLVO-OE 20732726
FILTRY UFI 27.357.00
FILTRY UFI 27.643.00
RVI-OE 5001865723
RVI-OE 5010230841
wix 93163E
FILTRON AM 471
FILTRON AM471
HENGST E452L
HENGST E452L01
BOSCH F 026 400 083
BOSCH F 026 400 145
BOSCH F026400083
BOSCH F026400145
KNECHT-MAHLE LX 2068
KNECHT-MAHLE LX 713
KNECHT-MAHLE LX2068
KNECHT-MAHLE LX713
DONALDSON P780622
DONALDSON P783658
DONALDSON P783889
DONALDSON P785522

Získejte snadno a rychle URL odkaz na produkt - do vašeho mobilního zařízení.

MANN FILTER Filtr vzduchu C311410, RENAULT MAGNUM, VOLVO, RVI QR Code
Tento produkt zatím nebyl hodnocen.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:
Text recenze:
Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:



Související zboží
Filtr vzduchu C25146
340,00 Kč / ks
Na skladě
Filtr vzduchu, C301240, SCANIA 4
1.198,00 Kč / ks
Na skladě
Filtr vzduchu C25124 CAT
559,00 Kč / ks
Na skladě
Filtr vzduchu vnitřní CF922
545,00 Kč / ks
Na skladě
Filtr vzduchu C24650/1 IVECO
1.229,00 Kč / ks
Na skladě
Filtr vzduchu 46475 WIX vnitřní
787,71 Kč / ks
Na skladě