Kategorie zboží
Filtr
Cenové rozpětí
Výrobce
179

TOTAL

SKUPINA TOTAL: ODBORNÍK NA OLEJE A POHONNÉ HMOTY SVĚTOVÉ ÚROVNĚ

Total Lubrifiants je nadnárodní energetická společnost provádějící neustálé inovace a iniciativy s cílem poskytovat udržitelnou reakci na energetické požadavky lidstva. Jako čtvrtý největší producent olejů a pohonných hmot a výrobce chemikálií světové úrovně působí Total ve více než 130 zemích a má více než 111 000 zaměstnanců.

Aktivity společnosti Total pokrývají všechny fáze ropného průmyslu, včetně těžby a výroby surové ropy a zemního plynu, přepravy, rafinace a uvádění ropných výrobků na trh a mezinárodního obchodu se surovou ropou a ropnými výrobky. Společnost Total je také důležitým hráčem na poli chemického průmyslu.

Kvalita a bezpečnost

ZVYŠOVÁNÍ KVALITY, TRVALÝ PROCES. Výrobky společnosti TOTAL Lubrifiants (značky TOTAL, ELF a FINA), výrobní závody a marketingový provoz mají certifikát kvality podle ISO 9001:2000, což nám umožňuje vyhovět nejnovějším požadavkům specifikací ACEA a API a také specifikacím výrobců automobilů. Uživatelé by se měli sami přesvědčit, že motory, které hodlají vystavit prodlouženým intervalům výměny olejů, byly pro tyto podmínky konstruovány a že výrobci těchto vozidel uvádějí ve specifikaci olejů dlouhé intervaly výměny.

Bezpečnost má pro společnost Total Lubrifiants nejvyšší prioritu a společnost sama dobrovolně přispěla k bezpečnosti svých zařízení zavedením Mezinárodního systému vyhodnocování bezpečnosti (SIES) nebo jeho severoamerického ekvivalentu (OSHA).

Životní prostředí

Respektování ochrany osob, bezpečnosti a ekosystémů je hlavním bodem zájmu oddělení Total Lubrifiants.

Jakožto globální účastník v energetickém a chemickém průmyslu se společnost Total Lubrifiants plně zabývá tímto vývojem a úkoly.

Oddělení Total Lubrifiants využívá dlouhodobý vývoj v rámci analýzy životního cyklu výrobku (Product Lifecycle Analysis).Od výroby až po shromažďování použitých olejů jsou naše maziva zkoušena a sledována z hlediska jejich vlivu na životní prostředí s použitím postupů normy ISO 14001.

Zobrazit:
Řadit podle:
Značka: